Pożyczki bez bik – pieniądze również dla zadłużonych.

Artykuły

Czasami zaskakują nas sytuacje, w których szybko potrzebujemy dodatkowej gotówki. Nie zawsze mamy możliwość skorzystania z kredytu bankowego lub nie chcemy wybierać tego rozwiązania ze względu na czas i poziom skomplikowania towarzyszących mu formalności. Zdarza się też, że nie możemy wziąć kolejnego kredytu, ze względu na negatywne informacje w biurze informacji kredytowej. W tej sytuacji nie jesteśmy bez wyjścia. Wciąż mamy możliwość zaciągnięcia szybkiej pożyczki bez bik. Na rynku działa wiele firm oferujących tego typu pożyczki, przed podjęciem decyzji dobrze jest porównać ich ofertę.

Czy mogę pożyczyć dowolną kwotę?

Zaciągnięcie pożyczki bez bik nie jest skomplikowane. Istnieje możliwość załatwienia tego rodzaju pożyczki bez wychodzenia z domu. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują zdobyć niezbyt dużą sumę pieniędzy, najczęściej mowa tu o kilku tysiącach złotych. W związku z brakiem zabezpieczenia w postaci pozytywnego raportu z bik, konieczne będą inne formy zagwarantowania zwrotu pożyczki. Może to być na przykład zabezpieczenie w postaci sprzętu lub oświadczenia gwaranta. Kwota pożyczki bez bik ustalana jest indywidualnie dla każdego pożyczkobiorcy i zależy od wybranego pożyczkodawcy. Wiarygodne firmy pożyczkowe uzależniają wysokość kwoty od wielu czynników, istotne jest nie tylko zabezpieczenie, jakie przedstawimy pożyczkodawcy, ale też nasz wiek czy forma zatrudnienia. Im bardziej stabilna jest nasza sytuacja zawodowa, tym większą kwotę prawdopodobnie uda nam się uzyskać.

Czy pożyczanie bez zaświadczeń jest bezpieczne?

Osoby, które nagle znalazły się w sytuacji, kiedy potrzebują pożyczki bez bik, często zastanawiają się, czy pożyczając pieniądze w ten sposób, nie znajdą się w jeszcze większych tarapatach finansowych. Wszystko zależy od tego, z jakiego powodu nagle potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Należy pamiętać, że pożyczki bez bik nie są spłacane w tradycyjnych ratach, do jakich przyzwyczaiły nas kredyty bankowe. Muszą natomiast zostać spłacone jednorazowo. Wobec tego, jeśli mamy świadomość, że utraciliśmy płynność finansową na dłużej i nie będziemy mieli możliwości zdobycia kwoty potrzebnej do spłaty nowego zadłużenia w całości, powinniśmy rozważyć inne opcje. Profesjonalne firmy, które udzielają tego rodzaju pożyczek, mają procedury, mające na celu uchronienie nas przed popadnięciem w poważne tarapaty finansowe. Dlatego przed udzieleniem pożyczki bez bik poproszą nas o informacje mające na celu ustalenie, czy będziemy w stanie spłacić zadłużenie. Jeśli po wypełnieniu podstawowych informacji dostaniemy odpowiedź odmowną, a potrzebujemy pieniędzy i jesteśmy pewni, że będziemy mieli możliwość zabezpieczenia spłaty zobowiązania, warto skontaktować się bezpośrednio z konsultantem firmy pożyczkowej i jeszcze raz omówić sytuację, w jakiej się znajdujemy. Jeśli więc mamy pewność, że będziemy w stanie spłacić kwotę pożyczki w jednej racie, możemy bezpiecznie skorzystać z dostępu do dodatkowych pieniędzy.

Potrzebuję większej kwoty, gdzie szukać pomocy?

Często w wyniku choroby, wypadku, czy innych nagłych zmian życiowych jesteśmy zmuszeni poszukać dostępu do większej kwoty. Czy jeśli mamy negatywną historię kredytową lub wiemy, że nie będziemy mieli możliwości spłaty zadłużenia w jednej racie, nie mamy szans na pożyczkę? Firmy pożyczkowe zdają sobie sprawę z tego, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, dlatego zawsze warto poszukać informacji. Przed zaciągnięciem zobowiązania zdecydowanie powinniśmy porównać ofertę kilku firm oferujących pożyczki bez bik. Niektóre z nich oferują pożyczki z możliwością spłaty ratalnej. Jeśli potrzebujemy większej kwoty, warto wiedzieć, że w takim wypadku, nie jest to jednak pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej. Nie oznacza to jednak, że negatywny raport z bik pozbawi nas możliwości zaciągnięcia zobowiązania. Firmy oferujące pożyczki wykorzystają naszą historię kredytową, by określić maksymalną wysokość pożyczki i najkorzystniejszą dla nas wysokość miesięcznej raty.