polożyczka

30 dni
OKRES POŻYCZKI

do godziny 

CZAS OCZEKIWANIA

500-8000 zł
KWOTA

8.6
ZNAKOMITY

Odsetki i koszt całkowity
4.6/5
Strona internetowa
4/5
Obsługa klienta
4.2/5
Elastyczność spłaty
3.4/5
Ocena końcowa
4.4/5
polozyczka

Polożyczka jest jedną z firm zarządzanych przez SOLVEN Finance sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Ich pożyczki online są udzielane na okres jednego miesiąca, wysokość zobowiązania wynosi od 500 zł do 8 000 zł. Klient decyduje ile potrzebuje i zamawia pożyczkę w takiej wysokości. Po wysłaniu zgłoszenia, firma sprawdza historię kredytową i czy pożyczkobiorca figuruje w spisie dłużników.

Jest to kolejna firma na thefinguru.pl, która pozwala na przedłużenie czasu spłaty. Możemy go wydłużyć o 7 dni. Jest to usługa płatna, a wysokośc opłaty zależy od wysokości pożyczki online. 

Ich strona internetowa jest przejrzysta i ułatwia wybór odpowiedniej pożyczki. Potrzebne informacje są eksponowane i łatwo dostępne. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się ze wszystkimi kosztami, które będą towarzyszyły spłacie. 

Jednym z plusów, który daje Polożyczka opinie pozytywne, jest ich dbałość o klienta, przejawiająca się między innymi sprawnym działaniem działu obsługi. Można się z nim kontaktować drogą elektroniczną lub telefonicznie. Oprócz tego, ich stali klienci mogą liczyć nie tylko na wyższą maksymalną kwotę pożyczki, ale także na specjalne zniżki pozwalające na oszczędne pożyczanie środków finansowych. 

Metoda składania wniosku o pożyczki online przebiega w następujący sposób:

1) Wybieramy interesującą nas kwotę. Możemy to zrobić albo przesuwając suwak kalkulatora, albo wpisując ją w puste miejsce w kalkulatorze. Wszystkie ważne informacje zostaną obliczone automatycznie. Poznamy datę spłaty, RRSO i koszty związane z zaciągnięciem pożyczki.

2) Następnie, musimy się zarejestrować. W tym celu podajemy swoje imię i nazwisko, PESEL, wpisujemy numer dowodu i telefonu, a także podajemy e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie umowy..

3) Wysyłamy wniosek. Informacje, które musimy w nim podać, obejmują: imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL,  e-mail kontaktowy i numer telefonu. Oprócz tego, podajemy w informacje o swoich dochodach, miejscu pracy i rodzaju umowy, na postawie której jesteśmy zatrudnieni. Szczególnie ważne jest wpisanie istniejących już zobowiązań finansowych. 

4) Weryfikujemy swoją tożsamość. Będziemy musieli wykonać przelew w wysokości 0,01 zł na wskazane konto. 

5) Oczekujemy na decyzję. Zazwyczaj jest ona wydawana po około 15 minutach.

6) Otrzymujemy pieniądze. Jeśli zostaliśmy zaakceptowani, pieniądze znajdą się na naszym koncie bardzo szybko. 

 

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki online.

 • Klient bierze pożyczkę w wysokości 4000  zł na 30 dni (przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
 • RRSO wynosi 513,71% (na dzień 18.04.2021).
 • Kwota pożyczki  4000 zł 
 • Całkowity koszt   643,27 zł, (składa się na niego prowizja 619,6 zł oraz odsetki 23,67 zł) 
 • Czas trwania umowy — 30 dni
 • Pełna wysokość należnej spłaty  4643,27 zł.

Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

500 zł

Maksymalna kwota pożyczki

8000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Nie

Minimalny okres spłaty

 

30 dni

Maksymalny okres spłaty

 

30 dni

Kto może ubiegać się o pożyczkę Polożyczka

W Polożyczka może ona trafić do klienta, jeśli spełnia poniższe warunki:

 • wiek +18 lat do 70 lat
 • zamieszkuje na terenie Polski i jest jej obywatelem
 • ma konto bankowe w jednym z banków działających w Polsce
 • ma telefon komórkowy i adres e-mail
 • jego historia kredytowa jest pozytywna
Polożyczka automatycznie odrzuca podania o pożyczkę, jeśli jeszcze nie spłaciliśmy poprzedniego zobowiązania zaciągniętego w tej firmie. To oznacza, że przy pożyczaniu pieniędzy w Polożyczka, musimy brać pod uwagę planowanie codziennych wydatków. Jeśli zabraknie nam gotówki, będziemy musieli posiłkować się ofertą innych pożyczkodawców. Nie ma przy tym dla nich znaczenia, że mamy już aktywne zobowiązania w innej firmie. Oczywiście tylko, jeśli nie figurujemy w rejestrze dłużników. Jeżeli chcesz sprawdzić możliwości, jakie niesie ze soba pożyczka dla zadłużonych, polecamy, byś zapoznanie się z propozycjami innych pożyczkodawców na thefinguru.pl. Musimy przestrzec przy, że pożyczki online nie powinny być używane do spłaty innych. Ich koszty  szybko się kumulują i bardzo łatwo mogą doprowadzić nas do problemów finansowych. Priorytetem musi być uregulowanie istniejących zadłużeń.
 

Polożyczka logowanie

W Polożyczka logowanie dokonywane jest na stronie firmy. Nie instalujemy żadnych aplikacji na naszym urządzeniu, wystarczy, że klikniemy „Zaloguj się” i po przejściu podstronę wpiszemy w puste okienko adres e-mail, taki sam jak ten który podaliśmy podczas rejestracji oraz hasło do naszego konta. Jeżeli zmieniliśmy adres e-mail w czasie od założenia konta, musimy skontaktować się z obsługą Polożyczka. W innym wypadku logowanie będzie możliwe, a przez to, możemy mieć trudności ze sprawdzeniem aktualnego stanu pożyczki online. Nasz adres e-mailowy jest również wymagany do odzyskania hasła logowania w Polożyczka. Wystarczy, że klikniemy przycisk „Przypomnij hasło”, a następnie wybierzemy, w jaki sposób chcemy otrzymać kod do jego zresetowania (e-mail lub SMS).

Polożyczka spłata

Zobowiązanie wobec Polożyczka przekazujemy na numer rachunku, który uzyskujemy w momencie zaciągnięcia pożyczki, będzie on także dostępny na naszym profilu. Warto wspomnieć, że prawo polskie (postanowienia ustawy o kredytach konsumenckich) pozwala nam na wcześniejszą spłatę pożyczki. Gdy zdecydujemy się na to, pożyczkodawca musi na nowo przeliczyć jej koszty.

Jeżeli wiemy, że nie uda nam się zmieścić w terminie spłaty, powinniśmy zwrócić się bezpośrednio do Polożyczka kontakt z pożyczkodawcą należy nawiązać jak najwcześniej. By nie płacić żadnych odsetek za zwłokę, zadbajmy o to, by skontaktować się z nimi 14 dni przed upływem terminu.

 

Informacje o firmie:

SOLVEN Finance sp. z o.o.

Adres al. Wojska Polskiego 62
 
70-477 Szczecin

e-mail: [email protected]

telefon: 222 302 302

https://polozyczka.pl/

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 8:00 – 18:00

Sb – nd: nieczynne

Kapitał zakładowy 5.000.000,00 zł

NIP: 852 261 98 66

REGON: 364187350

KRS: 0000610849