NetCerdit

30 dni
OKRES POŻYCZKI

od 15 minut
do 24 godzin

CZAS OCZEKIWANIA

500-5000 zł
KWOTA

9.2
ZNAKOMITY

Odsetki i koszt całkowity
5/5
Strona internetowa
4.2/5
Obsługa klienta
5/5
Elastyczność spłaty
4.3/5
Ocena końcowa
4.4/5
NetCerdit

Firma NetCredit działa na rynku polskim od 2011 roku. Oferuje usługi wysokiej jakości i cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród klientów, o czym świadczy regularne zajmowanie wysokich miejsc w rankingach pożyczkodawców. Należy ona do Polskiego Związku Instytucji pożyczkowych. By dbać o wygodę pożyczkobiorców, NetCredit zredukował ilość formalności do niezbędnego minim i udostępnił platformę, dzięki której można uzyskać pożyczkę w 100% online.

Pożyczkodawca ten ma w swojej ofercie 30-dniowe pożyczki od 550 zł do 5000 zł dla powracających lub do 3000 zł dla nowych klientów. Rozpatrzenie wniosku i przelew pieniędzy na konto zajmuje dobę, w tym czasie sprawdzane są dane potencjalnego pożyczkobiorcy, dlatego, jeśli poszukujesz pożyczki bez BIK, musisz skorzystać z usług innych firm znajdujących się na naszej stronie.

Jednym z plusów, który daje NetCredit opinie pozytywne, jest ich dbałość o klienta, przejawiająca się między innymi sprawnym działaniem działu obsługi, który jest czynny także w soboty. Można się z nim kontaktować drogą elektroniczną lub telefonicznie. Oprócz tego, ich stali klienci mogą liczyć nie tylko na wyższą maksymalną kwotę pożyczki, ale także na specjalne zniżki pozwalające na oszczędne pożyczanie środków finansowych. 

Procedura składania wniosku o pożyczkę przebiega następująco:

1) Wybieramy interesującą nas kwotę. Możemy to zrobić albo przesuwając suwak kalkulatora, albo wpisując ją w puste miejsce w kalkulatorze. Wszystkie ważne informacje zostaną obliczone automatycznie. Poznamy datę spłaty, RRSO i koszty związane z zaciągnięciem pożyczki.

2) Następnie, musimy się zarejestrować. W tym celu podajemy swoje imię i nazwisko, PESEL, wpisujemy numer dowodu i telefonu, a także podajemy e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie umowy. Tu wpiszemy także wysokość ewentualnych zobowiązań finansowych które, nad nami ciążą, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy czy wysokość naszego wynagrodzenia.

3) Weryfikujemy swoją tożsamość. Będziemy musieli wykonać przelew w wysokości 0,01 zł na wskazane konto. Możemy przy tym skorzystać z natychmiastowych przelewów oferowanych przez niektóre firmy pośredniczące.

4) Oczekujemy na decyzję. Zazwyczaj nie zajmuje ona więcej niż 15 minut, podejmowana jest zaraz po weryfikacji tożsamości.

5) Otrzymujemy pieniądze. Jeśli zostaliśmy zaakceptowani, pieniądze znajdą się na naszym koncie bardzo szybko. NetCredit korzysta z dużej ilości kont bankowych (ING Bank, PKO BP, Pekao SA, Santander, Millennium, mBank, Alior), więc jeśli jesteśmy klientem jednego z tych banków, środki finansowe trafią do nas od razu.

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki.

Dla usług finansowych udostępnianych przez instytucję pożyczkową, dla której NetCredit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa, przykład reprezentatywny wygląda następująco: 

  • Dla nowego klienta, który bierze pożyczkę w wysokości 1000 zł na 30 dni (przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
  • RRSO wynosi 513,59% (na dzień 01.02.2021).
  • Kwota pożyczki  1000 zł 
  • Oprocentowanie w skali roku  7.2% 
  • Całkowity koszt   160,80 zł, (składa się na niego: prowizja 154,90 zł oraz odsetki 5,90 zł) 
  • Czas trwania umowy — 30 dni
  • Pełna wysokość należnej spłaty  1160,80 zł.
Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.
 

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

550 zł

Maksymalna kwota pożyczki

5000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Nie

Minimalny okres spłaty

 

30 dni

Maksymalny okres spłaty

 

30 dni

Kto może ubiegać się o pożyczkę NetCredit

W NetCredit pożyczka może trafić do pożyczkobiorcy, jeśli spełnia poniższe warunki:

NetCredit nie udziela chwilówek klientom, którzy mają aktywne zobowiązanie finansowe u tego pożyczkodawcy. Firma pozwala na zaciągnięcie tylko jednej pożyczki naraz. Jeżeli interesuje Cię pożyczka dla zadłużonych, musisz sprawdzić oferty innych pożyczkodawców na naszej stronie. Pamiętaj jednak, że zaciągnięte zadłużenia łatwo się kumulują, dołóż starań, by spłacić aktualnie zaciągniętą pożyczkę o ile to możliwe.

NetCredit logowanie

W NetCredit logowanie odbywa się na stronie internetowej firmy. Nie musimy instalować żadnych aplikacji na naszym urządzeniu, wystarczy, że klikniemy „Zaloguj się” i po przejściu podstronę wpiszemy w puste okienko adres e-mail, taki sam jak ten który podaliśmy podczas rejestracji oraz hasło do naszego konta. Jeżeli zmieniliśmy adres e-mail w czasie od założenia konta, musimy skontaktować się z obsługą NetCredit. W innym wypadku logowanie będzie możliwe, a przez to, możemy mieć trudności ze sprawdzeniem aktualnego stanu pożyczki online. Nasz adres e-mailowy jest również wymagany do odzyskania hasła logowania w NetCredit. Wystarczy, że klikniemy przycisk „Przypomnij hasło”, a następnie wybierzemy, w jaki sposób chcemy otrzymać kod do jego zresetowania (e-mail lub SMS) Oprócz tego, na koncie można sprawdzić:

1) wysokość kwoty pożyczki

2) termin spłaty

3) przysługującą nam możliwość refinansowania (czyli wydłużenia terminu spłaty)

4) promocje indywidualne, jakie może zaoferować nam firma

NetCredit spłata

 

Kredyt NetCredit musimy oddać na numer konta, który znajdziemy na naszym profilu. Pamiętajmy, że dzięki postanowieniom z ustawy o kredytach konsumenckich, mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Jeśli się na to zdecydujemy, pożyczkodawca będzie musiał na nowo przeliczyć jej koszty. 

W przypadku wystąpienia problemów z terminową spłatą nie musimy kontaktować się bezpośrednio z NetCredit. Wystarczy zalogować się na swoje konto. I wybrać opcję refinansowania jej. Dostępne opcje to 7, 14, a nawet 30 dni. Usługa wydłużenia terminu jest płatna i zależy od całkowitej wysokości zaciągniętego zobowiązania.

Chociaż musielibyśmy ponieść w takim wypadku dodatkowe koszty, to w nagłych wypadkach jest to opcja korzystniejsza niż unikanie spłaty. Jeżeli nie uregulujemy zobowiązań w wyznaczonym terminie i nie skorzystamy z refinansowania, możemy ponieść przykre konsekwencje:
– pojawianie się karnych odsetek, ich wysokość to 14% rocznie
– regularne otrzymywanie monitów i ponagleń
– przejęcie długu przez firmy windykacyjne
– otwarcie postępowania sądowego i egzekucja komornicza
– wpisem na jedną lub więcej list dłużników

Informacje o firmie:

Net Credit Sp. z o.o.

ul. Prosta 68

00-838 Warszawa

 

 

 

email: [email protected]

telefon: 22 598-77-99

www: https://www.netcredit.pl/

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 08:00 – 20:00

Sb – nd: 08:00 – 17:00

Kapitał zakładowy 200.000,00 PLN

NIP 5272670266 

REGON 145874815

KRS 0000401570