30 dni
OKRES POŻYCZKI

od 15 min do 24 godzin
CZAS OCZEKIWANIA

500-6000 zł
KWOTA

9
ZNAKOMITY

Odsetki i koszt całkowity
4.5/5
Strona internetowa
4/5
Obsługa klienta
5/5
Elastyczność spłaty
4/5
Ocena końcowa
4.6/5
Lendon

Lendon cieszy się zaufaniem klientów na w różnych krajach europejskich. Ten pożyczkodawca stale zajmuje wysokie miejsca w rankingach. Zawdzięcza to indywidualnemu podejściu do klienta i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Platforma ta przykłada dużą rolę do edukowania swoich potencjalnych klientów w zakresie finansów. Dzięki czemu są oni lepiej przygotowani do wybrania pożyczki odpowiedniej do swoich potrzeb i możliwości.

Składanie wniosku o pożyczkę przebiega bardzo sprawnie i szybko. Po zaakceptowaniu środki finansowe trafiają na konto już nawet tego samego dnia. Szybkość działania jest jednym z głównych atutów Lendon, zarówno w przypadku ich strony internetowej, jak i samego procesu udzielania pożyczek. Skorzystamy z ich usług bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności załatwimy online, nawet umowę podpiszemy, siedząc przed komputerem. Nie musimy wysyłać skanów żadnych zaświadczeń ani innych dokumentów. Dlatego tego rodzaju oferty są znane jako pożyczka na dowód.

Pożyczkodawca bardzo często wprowadza do swojej oferty zniżki i promocje. Dlatego warto śledzić informacje napływające z ich platformy. Oczywiście, możemy też sami skontaktować się z ich infolinią.

Sama procedura ubiegania się o środki finansowe przebiega następująco:

1) Wybieramy kwotę. Po ustaleniu wysokości pożyczki online, jaka nas interesuje (albo przesuwając suwak kalkulatora, albo wpisując ją w puste miejsce nad suwakiem), kalkulator sam obliczy dla nas wszystkie ważne informacje, takie jak data spłaty, RRSO, czy koszty związane z chwilówką.

2) Rejestrujemy się. Musimy podać swoje imię i nazwisko, PESEL, wpisać numer dowodu i telefonu, a także podać e-mail kontaktowy. Otrzymamy dzięki temu dostęp do swojego profilu. To stąd będziemy składać wnioski i kontrolować stan naszej pożyczki.

3) Przesyłamy wniosek. Podajemy w nim informację o swoich dochodach, szczególnie ważne są: miejsce pracy i rodzaj podpisanej umowy, wysokość wynagrodzenia i ewentualna obecność innych kredytów lub pożyczek.

4) Weryfikujemy tożsamość. Za pomocą do weryfikacji tożsamości zapewnionej przez pożyczkodawcę lub przez przelew bankowy.

5) Oczekujemy na decyzję. Zazwyczaj jest ona wydawana po około 15 minutach w dniach roboczych.

6) Otrzymujemy pieniądze. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego zgłoszenia firma zleca wypłatę środków finansowych. Niestety, najczęściej dochodzą następnego dnia (tylko dni robocze). 

 

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki.

  • Nowy klient musi uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 zł
  • Klient bierze pożyczkę w wysokości 1500 zł na 30 dni (przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
  • RRSO wynosi 513,72% (na dzień 01.02.2021).
  • Kwota pożyczki  1500 zł 
  • Oprocentowanie w skali roku  7.2% 
  • Całkowity koszt   241,23 zł, (składa się na niego: prowizja 232,35 zł oraz odsetki 8,88zł) 
  • Czas trwania umowy — 30 dni
  • Pełna wysokość należnej spłaty  1741,23 zł.
 
Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.
 

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

500 zł

Maksymalna kwota pożyczki

6000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Nie

Minimalny okres spłaty

 

30 dni

Maksymalny okres spłaty

 

30 dni

Kto może ubiegać się o pożyczkę Lendon

W Lendon pożyczka może trafić do pożyczkobiorcy, jeśli spełnia poniższe warunki:

Lendon nie świadczy usług osobom, które ubiegają się o drugą pożyczkę, jeśli nie spłaciły jeszcze tej zaciągniętej wcześniej. Firma ma politykę tylko jednej aktywnej pożyczki na osobę. Należy o tym pamiętać, wybierając wysokość kwoty, jaką chcemy uzyskać. Jeżeli pojawią się nieprzewidziane wydatki, będziemy musieli posiłkować się usługami innych pożyczkodawców. Zasady te nie obejmują zobowiązań zaciągniętych u innych firm. Dlatego, może to być dobra pożyczka dla zadłużonych. Koniecznie należy przy tym wspomnieć, że koszty kilku pożyczek jednocześnie, bardzo szybko urastają do znacznych rozmiarów. Istnieje przez to niebezpieczeństwo całkowitego utracenia płynności finansowej. Priorytetem zawsze powinna być spłata aktualnych zobowiązań. 

Lendon logowanie

W Lendon logowanie do naszego profilu odbywa się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Po tym, jak wejdziemy na www.lendon.pl, kliknijmy przycisk „Zaloguj się”. Po przejściu na kolejną podstronę musimy wpisać w puste okienko adres e-mail, ten sam który podaliśmy podczas rejestracji oraz nasze hasło do konta. Jeżeli nasz adres e-mail w zmienił się od założenia konta, należy nawiązać kontakt z obsługą Lendon. W innym wypadku logowanie nie możliwe, przez to nie będziemy w stanie kontrolować stanu spłacanej pożyczki. Nasz aktualny adres e-mailowy może być również konieczny do odzyskania hasła. Wystarczy, że skorzystamy z opcji „Przypomnij hasło”, a następnie wybierzemy, czy kod do jego zresetowania ma zostać wysłany mailowo, czy za pomocą SMS-a. Oprócz tego, dzięki założonemu profilowi można: 

1) skontrolować stan pozostałej kwoty pożyczki 

2) uzyskać dostęp do dokumentów i zawartych umów, np. tabeli opłat i prowizji lub umowy

3) sprawdzić podgląd kosztów pożyczki, a także przeliczenie tych kosztów, jeżeli spłacimy pożyczkę wcześniej

Lendon spłata

Pożyczkę w Lendon spłacamy na numer konta, który znajduje się na naszym profilu. Trzeba pamiętać, że zgodnie z postanowieniami ustawy o kredytach konsumenckich, możemy spłacić pożyczkę wcześniej. Jeśli to zrobimy, pożyczkodawca ma obowiązek na nowo przeliczyć jej koszty.

Jeżeli mamy problemy ze spłatą, powinniśmy zwrócić się bezpośrednio do działu obsługi Lendon, kontakt z nimi najlepiej nawiązać telefonicznie lub za pomocą profilu. Jeżeli pożyczkodawca zgodzi się na naszą prośbę, może dać nam możliwość:
– na z przedłużenie okresu spłaty do 7, 14 lub nawet 30 dni
– rozłożenia całości zobowiązania na raty (tylko w szczególnych warunkach).

Zobowiązania finansowe, także to w Lendon należy regulować terminowo. Z brakiem spłaty mogą wiązać się nieprzyjemne konsekwencje:
– naliczenie karnych odsetek, których wysokość to 14% rocznie
– oddanie naszego długu firmom windykacyjnym
– rozpoczęcie postępowania komorniczego i sądowego
– wpis na listę dłużników

Informacje o firmie:

KIM Finance Sp. z o.o. (LendOn.pl)

Al. Jerozolimskie 134

Warszawa 02-305

 

 

 

 

email: [email protected]

telefon: 22 388-64-44

www: https://www.lendon.pl/

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 08:00-20:00

Sb – nd: 09:00-18:00

Kapitał zakładowy 200.000,00 PLN

NIP 5252548958 REGON 363690880

KRS 0000453034