super grosz

4-48 miesięcy
OKRES POŻYCZKI

15 min
CZAS OCZEKIWANIA

1000-15000 zł
KWOTA

8.5
BARDZO DOBRY

Odsetki i koszt całkowity
3.5/5
Strona internetowa
4.4/5
Obsługa klienta
5/5
Elastyczność spłaty
4.5/5
Ocena końcowa
4.5/5
Supergrosz

SuperGrosz jest pożyczkodawcą, który łączy w swojej ofercie bardzo wysoką maksymalną wysokość pożyczki (aż 15 000 zł) z bardzo korzystnymi warunkami. Przez skupienie na pożyczkach długoterminowych (minimalnie na 4 miesiące), może znacznie obniżyć pojedyncze raty i sprawić, że ich oferta staje się jedną z najkorzystniejszych na rynku. Firma rozwija się od listopada 2015 i ciągle zyskuje nowych klientów. 

Strona internetowa SuperGrosz jest bardzo łatwa w obsłudze i przejrzysta. Bardzo łatwo znaleźć na niej potrzebne informacje. By przystąpić do procesu zgłaszania, wybieramy wysokość i czas spłaty pożyczki, a następnie weryfikujemy swoją tożsamość za pomocą jednej z trzech opcji do wyboru: za pomocą przelewu bankowego, z pomocą aplikacji KontoX lub w najbliższym urzędzie pocztowym. System automatycznie sprawdzi, czy nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów (KRD) lub którymś z rejestrów dłużników (ERIF i BIK). Dzięki automatyzacji procesu czekamy na zatwierdzenie lub odrzucenie wniosku tylko 15 minut, po tym czasie, jeśli przyjęto nasz wniosek, pieniądze trafiają na nasze konto.

Jeśli ważny jest dla nas wygodny kontakt z pożyczkodawcą, to usługi tej firmy będą dla nas najodpowiedniejsze. Umożliwia ona konsultacje z zatrudnionymi reprezentantami, którzy fachowo doradzą nam w sprawach finansowych. Oprócz tego, w razie problemów możemy kontaktować się też bezpośrednio z działem obsługi klienta, ich pomocą pomaga w czasie domykania sprzedaży.

Metoda składania wniosku o środki finansowe przebiega w następujący sposób:

1) Wybieramy wysokość kwoty, ta decyzja wpłynie także na to, czy możemy pożyczyć pieniądze na 30 dni, czy też musimy wziąć pożyczkę ratalną rozbitą na płatności miesięczne. Wyboru dokonujemy, wpisując ją w puste pole kalkulatora lub przesuwając jego suwak. Otrzymamy wtedy wszystkie wstępne informacje: RSSO, datę spłaty, koszty pożyczki.

2) Rejestrujemy konto. Wymaga to tylko wybrania odpowiadającego nam hasła. 

3) Wysyłamy wniosek. Informacje, które musimy w nim podać, obejmują: imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL,  e-mail kontaktowy i numer telefonu. Oprócz tego, podajemy w informacje o swoich dochodach, miejscu pracy i rodzaju umowy, na postawie której jesteśmy zatrudnieni. Szczególnie ważne jest wpisanie istniejących już zobowiązań finansowych. 

4) Weryfikujemy tożsamość.

5) Czekamy na decyzję. Jeśli złożyliśmy wniosek w godzinach pracy firmy, otrzymamy ją nie później niż po 15 minutach.

6) Otrzymujemy pieniądze. Po zaakceptowaniu naszego wniosku pieniądze trafiają na podane przez nas konto. 

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki.

  • Klient bierze pożyczkę w wysokości 1000 zł na 10 miesięcy (przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
  • RRSO wynosi 114,55% (na dzień 01.02.2021).
  • Kwota pożyczki  1000 zł 
  • Oprocentowanie w skali roku  7.2% 
  • Wysokość jednej raty —  139,87 zł
  • Całkowity koszt   394,36 zł, (składa się na niego: prowizja 353,45 zł oraz odsetki 40,91 zł) 
  • Czas trwania umowy — 10 miesięcy
  • Pełna wysokość należnej spłaty  1 394,36 zł.
 

Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

15000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Nie

Minimalny okres spłaty

 

4 miesiące

Maksymalny okres spłaty

 

48 miesięcy

Kto może ubiegać się o pożyczkę SuperGrosz

W SuperGrosz pożyczka może trafić do pożyczkobiorcy, jeśli spełnia poniższe warunki:

SuperGrosz będzie rozpatrywać tylko zgłoszenia tych klientów, którzy jeszcze nie mają żadnego aktywnego zobowiązania względem firmy. Dzieje się tak, ponieważ zasady SuperGrosz nie zezwalają na równoczesne zaciąganie dwóch pożyczek. Dlatego, zanim zgłosimy się do nich, upewnijmy się, że nie pożyczyliśmy od nich wcześniej środków finansowych, których jeszcze nie oddaliśmy. Nie ma natomiast problemu, jeśli chcemy pożyczką z SuperGrosz pokryć jakieś inne zobowiązanie. Jako że firma sprawdza potencjalnych klientów w bazach danych, nie możemy skorzystać z jej usług, jeśli mamy złą historię kredytową. Jeśli interesują Cię pożyczki bez BIK, musisz sprawdzić innych pożyczkodawców na naszej stronie.

SuperGrosz logowanie

W SuperGrosz logowanie jest konieczne już przy pierwszym składaniu wniosku o pożyczkę. Dzięki zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się do niego będziesz mógł przeprowadzić cały proces bez wychodzenia z domu. To znaczy: złożyć wniosek, dokonać weryfikacji tożsamości i potwierdzić zawarcie umowy. 
Po przejściu na stronę internetową pożyczkodawcy klikamy “Zaloguj się” i wprowadzamy swój adres e-mail (jeżeli e-mail został zmieniony od czasu założenia konta, należy nawiązać kontakt z działem obsługi) lub numer PESEL. Najłatwiej korzystać z PESEL, jako że nie ulega on zmianie. Jeśli nie mamy żadnego z nich, logowanie nie będzie możliwe. Nie będziemy wtedy mogli kontrolować statusu naszej pożyczki ani zmienić lub odzyskać hasła logowania. Jeśli zapomnieliśmy hasła, wystarczy skorzystać z opcji „Przypomnij hasło” i wybrać, czy wolimy otrzymać kod do jego zresetowania na e-mail, czy metodą SMS.

Oprócz tego, posiadając profil w SuperGrosz sprawdzisz:  

1) bieżący stan spłaty pożyczki

2) przysługujące Ci możliwości odłożenia spłaty rat

3) najszybsze metody kontaktu z pożyczkodawcą

SuperGrosz spłata

 

Zobowiązanie wobec SuperGrosz oddajemy na numer rachunku, który uzyskujemy w momencie zaciągnięcia pożyczki, będzie on także dostępny na naszym profilu. Warto wspomnieć, że prawo polskie (postanowienia ustawy o kredytach konsumenckich) pozwala nam na wcześniejszą spłatę pożyczki. Gdy zdecydujemy się na to, pożyczkodawca musi na nowo przeliczyć jej koszty.

Jeżeli wiemy, że nie uda nam się zmieścić w terminie spłaty, powinniśmy zwrócić się bezpośrednio do SuperGrosz kontakt z pożyczkodawcom należy nawiązać jak najwcześniej. By nie płacić żadnych odsetek za zwłokę, zadbajmy o to, by skontaktować się z nimi 14 dni przed upływem terminu.
Oto możliwości, jakie nam przysługują u tego pożyczkodawcy:
– przeniesienie terminu płatności danej raty na koniec jednego okresu spłaty (możemy to zrobić jednokrotnie w czasie 12 miesięcy i tylko 3 razy w ciągu całego okresu spłaty)
– 7-dniowe przesunięcie terminu spłaty (by się kwalifikować musimy mieć spłacone przynajmniej 2 raty, bez żadnych zaległości)

Wszystkie zobowiązania zaciągnięte w SuperGrosz najlepiej jest regulować w ustalonym terminie. Jeżeli przestaniemy dokonywać wpłat i nie ustalimy odroczenia z firmą, możemy ponieść nieprzyjemne konsekwencje, jak np.:
– naliczanie odsetek karnych w wysokości 14% rocznie
– sprzedaż naszego zadłużenia firmom windykacyjnym
– wszczęcie postępowania komorniczego i sądowego
– trafienie do baz danych, w których znajdują się informacje o osobach zadłużonych

 

Informacje o firmie:

SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka 6B

02-705 Warszawa

 

email: [email protected]

telefon: 22 102 15 00

https://supergrosz.pl/

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 8:00-20:00

Sb – nd: 9:00-17:00

Kapitał zakładowy 200 000 zł

NIP 5252607460 

REGON 360301004

KRS 0000551150