wandoo-logo

30 dni
OKRES POŻYCZKI

od 15 min 
CZAS OCZEKIWANIA

100 – 8000 zł
KWOTA

8.8
ZNAKOMITY

Odsetki i koszt całkowity
4.5/5
Strona internetowa
3.6/5
Obsługa klienta
5/5
Elastyczność spłaty
3/5
Ocena końcowa
4.5/5
Wandoo

Pożyczka Wandoo daje możliwość zdobycia znacznej sumy na okres trzydziestodniowy. Jest jednym z pożyczkodawców, którzy oferują najwyższą rozpiętość oferty finansowej. Za pierwszym razem będziemy mogli także wykorzystać bardzo korzystną ofertę, czyli darmową pożyczkę do 1000 zł. Każda, spłacona, należność u tego pożyczkodawcy pozwala nam także na zwiększenie maksymalnej wysokości zaciąganego zadłużenia, a sięga nawet 8000 złotych. Co więcej, stali klienci, odznaczający się odpowiedzialnością i terminową spłatą należności, mogą liczyć na programy lojalnościowe i promocje. 

Proces starania się o pożyczkę od Wandoo nie jest skomplikowany. Wystarczy złożyć wniosek na ich stronie. Czyli wybrać kwotę, która nas interesuje, wypełnić ich formularz rejestracyjny i przeprowadzić przelew weryfikacyjny (0,01 zł). Po tym, jak nasze dane zostaną potwierdzone, firma poinformuje nas o swojej decyzji przez telefon, wiadomość SMS lub e-mail. Jeżeli wniosek został rozpatrzony pozytywnie, pieniądze trafią na nasze konto już w 15 minut.  

Jednym z plusów, który daje Wandoo opinie pozytywne, jest ich dbałość o klienta, przejawiająca się między innymi sprawnym działaniem działu obsługi, który jest czynny także w soboty. Można się z nim kontaktować drogą elektroniczną lub telefonicznie. Oprócz tego, ich stali klienci mogą liczyć nie tylko na wyższą maksymalną kwotę pożyczki, ale także na specjalne zniżki pozwalające na oszczędne pożyczanie środków finansowych. 

Procedura składania wniosku o pożyczkę przebiega następująco:

1) Wybieramy interesującą nas kwotę. Możemy to zrobić albo przesuwając suwak kalkulatora, albo wpisując ją w puste miejsce w kalkulatorze. Wszystkie ważne informacje zostaną obliczone automatycznie. Poznamy datę spłaty, RRSO i koszty związane z zaciągnięciem pożyczki.

2) Następnie, musimy się zarejestrować. W tym celu podajemy swoje imię i nazwisko, PESEL, wpisujemy numer dowodu i telefonu, a także podajemy e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie umowy. Tu wpiszemy także wysokość ewentualnych zobowiązań finansowych które, nad nami ciążą, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy czy wysokość naszego wynagrodzenia.

3) Weryfikujemy swoją tożsamość. Będziemy musieli wykonać przelew w wysokości 0,01 zł na wskazane konto. Możemy przy tym skorzystać z natychmiastowych przelewów oferowanych przez niektóre firmy pośredniczące.

4) Oczekujemy na decyzję. Zazwyczaj nie zajmuje ona więcej niż 15 minut, podejmowana jest zaraz po weryfikacji tożsamości.

5) Otrzymujemy pieniądze. Jeśli zostaliśmy zaakceptowani, pieniądze znajdą się na naszym koncie bardzo szybko. Wandoo korzysta z dużej ilości kont bankowych, więc jeśli jesteśmy klientem jednego z obsługiwanych przez nich banków, środki finansowe trafią do nas od razu.

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki.

  • Klient bierze pożyczkę w wysokości 1800 zł na 30 dni (przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
  • RRSO wynosi 517,31% (na dzień 01.02.2021).
  • Kwota pożyczki  1800 zł 
  • Oprocentowanie w skali roku  7.2% 
  • Całkowity koszt   289,62 zł, (składa się na niego: prowizja 279 zł oraz odsetki 10,62 zł) 
  • Czas trwania umowy — 30 dni
  • Pełna wysokość należnej spłaty  2089,62 zł.

Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

100 zł

Maksymalna kwota pożyczki

8000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Tak

Minimalny okres spłaty

 

30 dni

Maksymalny okres spłaty

 

30 dni

Kto może ubiegać się o pożyczkę Wandoo

W Wandoo pożyczka może trafić do pożyczkobiorcy, jeśli spełnia poniższe warunki:

Wandoo automatycznie odrzuca podania o pożyczkę, jeśli jeszcze nie spłaciliśmy poprzedniego zobowiązania, które zaciągnęliśmy w tej firmie. Oznacza to, że jeżeli pożyczymy pieniądze w Wandoo i zabraknie nam ich na niespodziewane wydatki, będziemy musieli posiłkować się usługami innych pożyczkodawców. Zazwyczaj, nie ma dla nich znaczenia, że mamy już gdzie indziej aktywne zobowiązania. Oczywiście tak długo, jak nie trafimy do rejestru dłużników. Jeżeli interesują Cię możliwości, jakie niesie ze soba pożyczka dla zadłużonych, polecamy, byś sprawdził propozycje innych pożyczkodawców na naszej stronie. Musimy przestrzec przy tym, przed braniem wielu pożyczek jednocześnie. Koszty spłaty szybko się namnażają i bardzo łatwo mogą doprowadzić nas do niewydolności finansowej. Priorytetem powinno być uregulowanie istniejących zadłużeń.

Wandoo logowanie

W Wandoo logowanie odbywa się na stronie internetowej firmy. Nie musimy instalować żadnych aplikacji na naszym urządzeniu, wystarczy, że klikniemy „Zaloguj się” i po przejściu podstronę wpiszemy w puste okienko adres e-mail, taki sam jak ten który podaliśmy podczas rejestracji oraz hasło do naszego konta. Jeżeli zmieniliśmy adres e-mail w czasie od założenia konta, musimy skontaktować się z obsługą Wandoo. W innym wypadku logowanie będzie możliwe, a przez to, możemy mieć trudności ze sprawdzeniem aktualnego stanu pożyczki. Nasz adres e-mailowy jest również wymagany do odzyskania hasła logowania w Wandoo. Wystarczy, że klikniemy przycisk „Przypomnij hasło”, a następnie wybierzemy, w jaki sposób chcemy otrzymać kod do jego zresetowania (e-mail lub SMS) Oprócz tego, na koncie można sprawdzić:

1) wysokość kwoty pożyczki

2) termin spłaty

3) przysługującą nam możliwość refinansowania (czyli wydłużenia terminu spłaty)

4) promocje indywidualne, jakie może zaoferować nam firma

Wandoo spłata

 

Kredyt Wandoo musimy oddać na numer konta, który znajdziemy na naszym profilu. Pamiętajmy, że dzięki postanowieniom z ustawy o kredytach konsumenckich, mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Jeśli się na to zdecydujemy, pożyczkodawca będzie musiał na nowo przeliczyć jej koszty. 

W przypadku wystąpienia problemów z terminową spłatą nie musimy kontaktować się bezpośrednio z Wandoo. Wystarczy zalogować się na swoje konto. I wybrać opcję refinansowania jej. Dostępne opcje to 7, 14, a nawet 30 dni. Usługa wydłużenia terminu jest płatna i zależy od całkowitej wysokości zaciągniętego zobowiązania.

Chociaż musielibyśmy ponieść w takim wypadku dodatkowe koszty, to w nagłych wypadkach jest to opcja korzystniejsza niż unikanie spłaty. Jeżeli nie uregulujemy zobowiązań w wyznaczonym terminie i nie skorzystamy z refinansowania, możemy ponieść przykre konsekwencje:
– pojawianie się karnych odsetek, ich wysokość to 14% rocznie
– regularne otrzymywanie monitów i ponagleń
– przejęcie długu przez firmy windykacyjne
– otwarcie postępowania sądowego i egzekucja komornicza
– wpisem na jedną lub więcej list dłużników

Informacje o firmie:

Wandoo Finance Sp. z o.o.

Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

 

 

 

 

email: [email protected]

telefon: 22 380 01 02

www: https://wandoo.pl

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 08:00 – 20:00

Sb – nd: 09:00 – 17:00

Kapitał zakładowy 250 000 zł

NIP 5252670955

REGON 365046670

KRS 0000629774