monedo

6 do 48 miesięcy
OKRES POŻYCZKI

od 15 min
CZAS OCZEKIWANIA

1500-20000 zł
KWOTA

8.6
ZNAKOMITY

Odsetki i koszt całkowity
4.4/5
Strona internetowa
4/5
Obsługa klienta
4/5
Elastyczność spłaty
4.5/5
Ocena końcowa
4/5
Monedo

Monedo Now to relatywnie nowy produkt grupy Kreditech – innowacyjnej i wielokrotnie nagradzanej firmy specjalizującej się w rynku usług finansowych, ich poprzednią propozycją było Zaimo i to właśnie ono zostało zastąpione przez Monedo. W tej usłudze możemy uzyskać pożyczki pozabankowe na raty. Dzięki rozbiciu płatności na dłuższy okres, możliwe było udostępnienie naprawdę wysokich kwot: od 1500 zł do 20 000 zł, które możemy wziąć na czas od 6 do 48 miesięcy.

Z tej pożyczki na raty może skorzystać każda pełnoletnia osoba, która przejdzie proces akceptacji. By złożyć wniosek wymagane będzie przygotowanie dowodu osobistego, tak jest to pożyczka na dowód, nie wymaga innych dokumentów, własne konto w banku, telefon i adres e-mail. Zaczynamy od wybrania wysokości pożyczki i interesującego nas okresu spłaty, zakładamy konto na profilu pożyczkodawcy, wypełniamy wniosek, który się pojawi i weryfikujemy swoją tożsamość, przelewając 1 grosz na wskazany adres. Po tych wszystkich formalnościach firma automatycznie analizuje nasz wniosek, zajmuje to kilkanaście sekund, a jak twierdzą na pewno nie więcej niż 5 minut i mamy odpowiedź. 

W trosce o klientów pożyczkodawca analizuje wszystkie wnioski i może przesłać nam spersonalizowaną ofertę. Jeżeli ją przyjmiemy, środki finansowe trafią do nas w ciągu kilkunastu minut.

Złożenie wniosku o pożyczkę przebiega u nich sprawnie i szybko, najczęściej otrzymujemy odpowiedź już w ciągu kilkunastu minut. Konsultanci firmy są bardzo pomocni, profesjonalnie doradzają klientom najodpowiedniejszą pożyczkę, dostosowaną do ich sytuacji. Klienci, którzy spłacają swoje pożyczki o czasie, mogą liczyć na różnego rodzaju benefity i korzystać z programów lojalnościowych.

Metoda składania wniosku o środki finansowe przebiega w następujący sposób:

1) Wybieramy wysokość kwoty, ta decyzja wpłynie także na to, czy możemy pożyczyć pieniądze na 30 dni, czy też musimy wziąć pożyczkę ratalną rozbitą na płatności miesięczne. Wyboru dokonujemy, wpisując ją w puste pole kalkulatora lub przesuwając jego suwak. Otrzymamy wtedy wszystkie wstępne informacje: RSSO, datę spłaty, koszty pożyczki online.

2) Rejestrujemy konto. Wymaga to tylko wybrania odpowiadającego nam hasła. 

3) Wysyłamy wniosek. Informacje, które musimy w nim podać, obejmują: imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL,  e-mail kontaktowy i numer telefonu. Oprócz tego, podajemy w informacje o swoich dochodach, miejscu pracy i rodzaju umowy, na postawie której jesteśmy zatrudnieni. Szczególnie ważne jest wpisanie istniejących już zobowiązań finansowych. 

4) Weryfikujemy tożsamość. Są na to dwa sposoby. Możemy wysłać przelew weryfikacyjny lub skorzystać z aplikacji o nazwie “Paszport24”. Obie zapewnią nam szybką decyzję, ale metoda z użyciem aplikacji działa błyskawicznie.

5) Czekamy na decyzję. Jeśli złożyliśmy wniosek w godzinach pracy firmy, otrzymamy ją nie później niż po 15 minutach.

6) Otrzymujemy pieniądze. Po zaakceptowaniu naszego wniosku pieniądze trafiają na podane przez nas konto. 

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki.

  • Nowy klient musi uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 zł
  • Klient bierze pożyczkę w wysokości 10000 zł na 30 miesięcy(przy Standardowych Warunkach Spłaty): 
  • RRSO wynosi 20,07% (na dzień 01.02.2021).
  • Kwota pożyczki — 10000 zł 
  • Oprocentowanie w skali roku  7.2% 
  • Całkowita wysokość jednej raty  418,56 zł
  • Ilość rat — 30
  • Czas trwania umowy — 30 miesięcy
  • Pełna wysokość należnej spłaty  12 557,63  zł.

Jeśli chcesz poznać wyniki innych pożyczkodawców, kliknij tutaj.

Szczegóły oferty:

Minimalna kwota pożyczki 

1500 zł

Maksymalna kwota pożyczki

20 000 zł

Wypłata pożyczek

Przelew

Weryfikacja w BIK

Tak

Pożyczka w 100% online/SMS:

Tak

Darmowa pierwsza pożyczka

Nie

Minimalny okres spłaty

 

6 miesięcy

Maksymalny okres spłaty

 

48 miesięcy

Monedo

Kto może ubiegać się o pożyczkę Monedo

W Monedo pożyczka może trafić do pożyczkobiorcy, jeśli spełnia poniższe warunki:

Monedo nie pozwala na zaciąganie u nich wielu pożyczek jednocześnie. Dlatego, jeżeli przewidujemy, że możemy potrzebować więcej pieniędzy na nieplanowane wydatki, lepiej pożyczyć jednorazowo więcej pieniędzy lub liczyć się z tym, że konieczne będzie skorzystanie z usług innego pożyczkodawcy. Podkreślamy, że zaciąganie wielu zobowiązań finansowych jednocześnie może prowadzić do niewypłacalności. Dlatego sugerujemy spłacanie chwilówek i kredytów pozabankowych tak szybko, jak to tylko możliwe. Przypominamy, że firma Monedo sprawdza potencjalnych użytkowników w bazach danych grupujących osoby zadłużone, jeśli chcesz sprawdzić chwilówki bez BIK, spróbuj innych pożyczkodawców na naszej stronie.

Monedo logowanie

W Monedo logowanie jest konieczne już przy pierwszym składaniu wniosku o pożyczkę. Dzięki zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się do niego będziesz mógł przeprowadzić cały proces bez wychodzenia z domu. To znaczy: złożyć wniosek, dokonać weryfikacji tożsamości i potwierdzić zawarcie umowy. 
Po przejściu na stronę internetową pożyczkodawcy klikamy “Zaloguj się” i wprowadzamy swój adres e-mail (jeżeli e-mail został zmieniony od czasu założenia konta, należy nawiązać kontakt z działem obsługi) lub numer PESEL. Najłatwiej korzystać z PESEL, jako że nie ulega on zmianie. Jeśli nie mamy żadnego z nich, logowanie nie będzie możliwe. Nie będziemy wtedy mogli kontrolować statusu naszej pożyczki ani zmienić lub odzyskać hasła logowania. Jeśli zapomnieliśmy hasła, wystarczy skorzystać z opcji „Przypomnij hasło” i wybrać, czy wolimy otrzymać kod do jego zresetowania na e-mail, czy metodą SMS.

Oprócz tego, posiadając profil w Monedo sprawdzisz:  

1) bieżący stan spłaty pożyczki

2) przysługujące Ci możliwości odłożenia spłaty rat

3) najszybsze metody kontaktu z pożyczkodawcą

Monedo spłata

 

Zobowiązanie wobec Monedo oddajemy na numer rachunku, który uzyskujemy w momencie zaciągnięcia pożyczki, będzie on także dostępny na naszym profilu. Warto wspomnieć, że prawo polskie (postanowienia ustawy o kredytach konsumenckich) pozwala nam na wcześniejszą spłatę pożyczki. Gdy zdecydujemy się na to, pożyczkodawca musi na nowo przeliczyć jej koszty.

Jeżeli wiemy, że nie uda nam się zmieścić w terminie spłaty, powinniśmy zwrócić się bezpośrednio do Monedo kontakt z pożyczkodawcom należy nawiązać jak najwcześniej. By nie płacić żadnych odsetek za zwłokę, zadbajmy o to, by skontaktować się z nimi 14 dni przed upływem terminu.

Wszystkie zobowiązania zaciągnięte w Monedo najlepiej jest regulować w ustalonym terminie. Jeżeli przestaniemy dokonywać wpłat i nie ustalimy odroczenia z firmą, możemy ponieść nieprzyjemne konsekwencje, jak np.:
– naliczanie odsetek karnych w wysokości 14% rocznie
– sprzedaż naszego zadłużenia firmom windykacyjnym
– wszczęcie postępowania komorniczego i sądowego
– trafienie do baz danych, w których znajdują się informacje o osobach zadłużonych

 

Informacje o firmie:

Monedo Polska Sp z o.o.

ul. Prosta 51

00-838 Warszawa

 

email: [email protected]

telefon:  22 652 60 60

www: https://www.monedo.pl/

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 8:00-20:00

Sb – nd: nieczynna

Kapitał zakładowy 200 000 zł

NIP 5252534005 

REGON 146209184

KRS 0000429058